Подружжя розповіло, наскільки безстрашним був загиблий молодий боєць (ФОТО)

На Рівненщині сьогодні віддали землі українського героя, який поліг смертю хоробрих. Він віддав життя за Україну у свої 26 років. Романа Віднічука поховали у його рідному селі Богдашів на Здолбунівщині, інформує кореспондент ERVE.UA.


Серед інших востаннє попрощатись із бійцем АТО приїхало і подружжя з Миколаєва – Олександр та Ірина Легкобитові. Загиблий в зоні антитерористичної операції був командиром їх інженерно-саперного взводу. - Рома був мій командир в зоні АТО, кращого командира не можна і побажати. Це була людина, яка навчила мене всьому, що я знаю, завдяки йому я додому живий повернувся і завдяки йому я зустрів свою дружину в зоні АТО. Це була унікальна і найвеселіша людина серед всіх, кого я знаю. Він був безвідмовним, все робив не для себе, а щоб хлопці, його підопічні, повернулись живими. Він завжди робив найтяжчу роботу, - розповів Олександр Легкобитов.

Дружина Олександра додає, що загиблий командир був героєм однозначно, бо врятував не одне життя. - Він був кадровим військовим, тому на найнебезпечніші завдання з замінування та розмінування ніколи не брав із собою підопічних, бо він розумів, що мобілізованих треба вчити, а він це вмів. На складну роботу він завжди йшов сам, - розповіла Ірина Легкобитова.

Роман Віднічук загинув під Горлівкою на Донеччині у ніч на понеділок, однак, усі обставини його загибелі ще з’ясовує прокуратура. Військовий був сиротою, його виховувала бабуся. Вона вже поховала двох своїх доньок, тепер попрощалась і з онуком. Своєю сім’єю обзавестись Роман не встиг.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: