«Подайте, хто скільки може»: збирають гроші на «збереження» історичного центру Рівного

Львівський «Інституту геоінформаційних систем» розробить цифровий формат історико-архітектурного плану міста Рівне. Вартість робіт оцінили у 40 тисяч гривень. Оплачувати роботи будуть не з бюджету, а за зібрані кошти небайдужих громадян. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.

Нагадаємо, що історико-архітектурний план міста розробляє теж компанія зі Львова - ДП «Укрзахідпроектреставрація». У вересні проект мали презентувати, однак станом на сьогодні, 2 серпня, не підписаний контракт для виконання другої частини замовлення.

Тут причиною стали вимоги управління архітектури та містобудування Рівненської міської ради, як замовника, надати електронний варіант плану із системою координат. Через борги ДК не може взяти субпідрядника для виконання замовлення, натомість сама компанія не має технічного забезпечення для проведення додаткових робіт із оцифровування плану.

«Нам потрібно зібрати приблизно 40 тисяч гривень за 14 днів. Наші реквізити: ЗГРУ КБ «Приватбанк», розділ - платіж по Україні, р/р 26004053707209, МФО 325321, ЄДРОУ 2961508878 (рахунок буде активований до кінця дня), на ім’я Ямелинець Андрій Степанович (керівник «Інституту геоінформаційних систем» м.Львова), призначення платежу - за геоінформаційні послуги», - написав начальник управління культури і туризму міської ради Тарас Максименко у себе на Facebook. Саме він запропонував громаді «скинутися» на план. Мовляв, без цього його ще довго будуть робити.

У коментарі кореспонденту ERVE.UA Тарас Максименко повідомив, що перші гроші вже на рахунок надійшли, однак скільки вже встигли зібрати, потрібно уточняти.

За словами заступника міського голови Віталія Германа, замовникам немає значення за чиї кошти буде зроблений електронний варіант плану, головне аби він був, як цього вимагає законодавство.

«Якщо в «Укрзахідпроектреставрація» самі не можуть робити електронний варіант, то хай шукають тих хто може. Нам немає значення»,- каже Герман.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: