Після року тиші забудовник на Толстого,10 «заговорив»

Рік тиші після обговорень та скандалів з приводу будівництва на Толстого, 10 у Рівному закінчився. Сьогодні, 19 травня, знову громадські активісти висловили свій супротив проти будівництва багатоповерхівки на ділянці біля краєзнавчого музею. Однак, повідомлень про засідання ніде було, місцеву владу теж не запрошували. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.

Представник забудовника Олександр Іванов хотів показати на зустрічі презентацію проекту.

«Ми не ставимо зараз питання чи правильно виділялася земля чи ні. Ми хотіли показати яким буде будинок. Хотіли почути пропозиції», - зауважив Олександр Іванок.

Натомість громадські активісти проти будь-яких багатоповерхівок та забудувань цієї території. Окрім цього, зустріч проходила ні то у форматі громадських слухань, ні то зборів.

Як зазначила громадська активістка Тетяна Гонтар, про зустріч не було нікого повідомлено з влади та управління архітектури і містобудування.

«Ця ділянка була музейна. Була ініціатива зробити там капличку. Є військові капелани, які можуть допомогти АТОвцям. Надати допомогу, яку вони не отримують у реабілітаційних центрах», - каже Гонтар.

Зазначимо, що нині справа з приводу забудови має розглядатися в суді. Проте міський суд Рівного відмовився розглядати цю справу, адже це не в їхній компетенції.

«Зараз поданий позов, як активістом Петром Валінцем, так і музеєм. Нині суд першої інстанції відмовив у засідання і сказав, що цю справу може розглядати лише окружний адміністративний суд. Проте апеляційний суд скасував цю ухвалу, і вказав, що справу має розглядати суд першої інстанції. Але забудовник не погодився і подав касаційну скаргу. А скаргу не розглядають уже 9 місяців», - розповів кореспонденту ERVE.UA адвокат позивача Юрій Вітошко.

За його словами, вони подавали лист на ім`я голови Вищого спеціалізованого суду, аби той посприяв у розгляді скарги. 

Вікторія МАКСИМЧУК

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: