На Рівненщині формують госпітальні округи

У Рівненській області планують сформувати три госпітальних округи. Відповідне розпорядження вже надіслали до МОЗ. Ним передбачається створення Рівненського, Сарненського та Дубенського округів. Про це інформує кореспондент ERVE.UA з посиланням на прес-службу РОДА.

У 2017 році будуть розроблятися генеральні плани розвитку госпітальних округів, які фінансуватимуться протягом найближчих п’яти років.


Так, до Рівненського входитимуть Костопільский, Березнівський, Гощанський, Корецький, Здолбунівський, Острозький та Рівненський райони з адміністративним центром у місті Рівне. Сарненський округ з центром у Сарнах складатиме Зарічненщина, Володимиреччина, Рокитнівщина, Дубровиччина і Сарненщина. У Дубенському окрузі будуть Млинівський, Дубенський, Радивилівський, Демидівський райони з адмінцентром у місті Дубно.

Нагадаємо, створення госпітальних округів передбачається у рамках реформи охорони здоров`я. Госпітальний округ планується створити з такими межами і набором закладів, щоб в перспективі на його основі можна було створити ефективну і сучасну медичну мережу.

Мало завантажені і погано оснащені лікарні будуть перепрофільовані, додатково оснащені сучасним обладнанням, до роботи в них будуть залучені висококваліфіковані спеціалісти.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: