Місія ОБСЄ вивчає ситуацію навколо храму на Рівненщині

Сьогодні, 4 квітня, у c.Птича Дубенського району працював спостерігач спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Юріе Гросу.  Він фіксував події, які відбувались навколо храму починаючи з 2 квітня. Про це кореспонденту ERVE.UA повідомили у прес-службі Дубенської РДА.

Нагадаємо, що 2 квітня Дубенський районний суд скасував тимчасово накладений арешт на Свято-Успенський храм села Птича. Цього ж дня до храму почали сходитись місцеві мешканці - прихильники УПЦ та УПЦ КП. Новим рішенням суду 3 квітня на храм було накладено арешт, всі двері до церкви - опечатані, на місці події чергують правоохоронці.

Саме для фіксації ланцюга подій, які висвітлювались в різних джерелах по різному, на місце конфлікту прибув представник місії ОБСЄ. Для цього пан Юріе Гросу разом з представниками влади поспілкувались із керівництвом поліції та місцевим населенням - представниками УПЦ та УПЦ МП. Ними було проведено огляд приміщення храму ззовні.

Голова Дубенської РДА Юрій Парфенюк повідомив, що напередодні після тривалих перемовин досягнуто домовленості, щоб 18 квітня о 14 годині провести зустріч в кабінеті голови Птицької сільської ради за участі представників влади, правоохоронних органів та по 5 осіб від представників УПЦ та УПЦ КП. До участі в зустрічі запрошено й спостерігача спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: