Керівник БТІ Рівненщини пообіцяв закрити фірму свого кума

15 червня 2015, 18:45 / Опублікувала Юлія Друктейніте
У Рівному працівники БТІ вдруге публічно висловили протест щодо призначення Юрія Собчука їхнім керівником. Люди скаржаться, що ПП «Легіон Експерт» забирає у них роботу, бо «Собчук направляє в це агентство нерухомості клієнтів держустанови». Також протестувальники вимагають у «старого-нового» керівника виплатити заборгованість по зарплаті. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.


Працівники Рівненського обласного БТІ продовжують страйкувати через призначення Собчука їхнім очільником. Вони розповідають, що по 3 – 4 місяці працюють без зарплати, а ще – під час колективного голосування більшість підтримала іншого кандидата на посаду керівника БТІ – Сергія Довмата, проте за них все одно усе вирішили.

Своїми протестами співробітники БТІ звинуватили Собчука в тому, що він має вигідні зв’язки із ПП «Легіон Експерт», які шкодять їхній роботі, через що вимагають закрити це підприємство. На таку вимогу Собчук відповів, що уже спілкувався із керівництвом агентства, і підприємство буде закрите. 

Додав, що будь-які звинувачення підлеглих у його сторону – «це шантаж», і припустив, що він може бути пов'язаний із політикою. 

Цікаво, що за словами співробітників БТІ, власник агентства нерухомості «Легіон Експерт» - це начальник юридично-виробничого відділу того ж таки БТІ, і кум сина Собчука.
Невиплату заробітних плат Юрій Собчук прокоментував наступним чином: «Більшість людей вже за квітень отримали заробітну плату, а окремі люди, які там стоять, отримали вже й за травень».

Вийшовши із кабінету, Юрій Собчук таки зустрівся віч-на віч із протестувальниками, нагадав пропозицію «почати роботу з білого аркуша», і заявив: «Одні люди працюють, а ви будете стояти. Ну то стійте, так буде вам і зарплата». Дар`я ЛОСІК

Теги: Рівненщина, БТІ, Собчук, керівник, пікет, зарплати

Відгуки до матеріалу:

Мені подобається0
Ім'я Цитувати Мені подобається0
До гостя IP: 95.135.59.15
Дозвольте - не погоджуся.
Саме обовязок журналістів - копАти і докОпуватись. За це вони отримують свою зарплату, на цьому тримаються рейтинги їхніх видань.
Якщо стаття буде так голосно називатись як ця (назва натякає на корупцію а в статті про це - ні слова) а в середині - просто "бла-бла" то наступного разу я і інші відвідувачі сайту просто не сприйматимемо це серйозно а саме цього і добиваються наші можновладці - щоб ми були байдужими.
Адвокати ж не будуть копирсатися у цьому лайні заради ідеї - нема оплати - нема рухів. Тим більше що у цій схемі повинні розбиратися прокурори. А хто ж вони?
Колись учили в школі Євгена Гребінку (слово в слово про нас):

Ось слухайте, пани, бувайте ви здорові!
Еге, Охріменко дурний:
Пішов прохать у повітовий,
Що обідрав його наш писар волосний.
Мені подобається0
Ім'я Цитувати Мені подобається0
Guest IP: 194.44.92.224
Глибше розслідування - справа адвокатів, а не журналістів.
Мені подобається0
Ім'я Цитувати Мені подобається0
Ostap IP: 82.207.44.194
OsШановні кореспонденти!
1. Будь-ласка - уважно переписуйте статті - пана Довмата звуть Сергій а не Юрій - Юрієм звуть собчука.
2. От ви пишете "Керівник БТІ Рівненщини пообіцяв закрити фірму свого кума". Гарна назва! А де розслідування?
От у Собчука є документ що він "чистий". "Рівне вечірнє" пише заказуху "В БТІ корупції нема". А Ви перевірили?
От мені не укладується в голову - як так - порушень нема і є про це папірчик але Собчук пообіцяв закрити фірму кума. Кум працює юристом у Собчука і тихенько (щоб той не знав) тягає справи з архіва, відбирає роботу у людей, завдає збитків підприємству і тут, коли запахло смаженим, собчук каже - я закриваю фірму свого кума і більше він порушувати нічого не буде.... СТОП! ВІН НАВІТЬ ДОГАНУ НЕ ВЛІПИТЬ КУМУ??? Той відібрав гроші на зарплату працівникам собчука а той йому навіть компняка під зад не дав? Та що ж це за начальник такий? ТУПИЙ! і його, ТУПОГО, СЛІПОГО, БЕЗХРЕБЕТНОГО депутати призначили повторно директором?
Дарія Лосік - робіть щось - або не публікуйте такі статті або публікуйте так щоб нам, тупим рабам стало зрозуміло що чекає на нас на нашому підприємстві з цим горе директором.
Так-так - я знаю - зараз одразу почнуть гнати сраколизи що тут меркантильний інтерес у Остапа - йому тут Довмат грошей насипав за стукання по клавішах - хай гонять - їм за це собчук кісточку з барського столу кине.
Я пишу зараз не в підтримку когось - я звертаюся до Вас, Даріє - напишіть, нарешті, якусь справжню статтю - щоб прочитав і душу розвернуло. або прочитав - і все ясно як по поличках - підійшов собчук до дзеркала - і каже - щось мені твоя корупційна морда не подобається. До середи я закрию твою фірму-прокладку і почну все з чистого аркуша - для людей, по чесному. (смішно, правда?)
Текст відгуку*

Оголошення


Купуй нові авто на avtosale.ua.
SINOPTIK.UA: Погода в Україні та Світі.
Кінотеатр Cinema Citi.
UKR.NET-новини з всієї України.