Керівник БТІ Рівненщини пообіцяв закрити фірму свого кума

на фото Юрій Собчук

У Рівному працівники БТІ вдруге публічно висловили протест щодо призначення Юрія Собчука їхнім керівником. Люди скаржаться, що ПП «Легіон Експерт» забирає у них роботу, бо «Собчук направляє в це агентство нерухомості клієнтів держустанови». Також протестувальники вимагають у «старого-нового» керівника виплатити заборгованість по зарплаті. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.


Працівники Рівненського обласного БТІ продовжують страйкувати через призначення Собчука їхнім очільником. Вони розповідають, що по 3 – 4 місяці працюють без зарплати, а ще – під час колективного голосування більшість підтримала іншого кандидата на посаду керівника БТІ – Сергія Довмата, проте за них все одно усе вирішили.

Своїми протестами співробітники БТІ звинуватили Собчука в тому, що він має вигідні зв’язки із ПП «Легіон Експерт», які шкодять їхній роботі, через що вимагають закрити це підприємство. На таку вимогу Собчук відповів, що уже спілкувався із керівництвом агентства, і підприємство буде закрите. 

Додав, що будь-які звинувачення підлеглих у його сторону – «це шантаж», і припустив, що він може бути пов'язаний із політикою. 

Цікаво, що за словами співробітників БТІ, власник агентства нерухомості «Легіон Експерт» - це начальник юридично-виробничого відділу того ж таки БТІ, і кум сина Собчука.
Невиплату заробітних плат Юрій Собчук прокоментував наступним чином: «Більшість людей вже за квітень отримали заробітну плату, а окремі люди, які там стоять, отримали вже й за травень».

Вийшовши із кабінету, Юрій Собчук таки зустрівся віч-на віч із протестувальниками, нагадав пропозицію «почати роботу з білого аркуша», і заявив: «Одні люди працюють, а ви будете стояти. Ну то стійте, так буде вам і зарплата». Дар`я ЛОСІК

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: