Історія підсвітки Свято-Покровського собору обростає плітками (ФОТО)

Пасхальної ночі чи не пів-Рівного зробило фото Свято-Покровського собору. Це й не дивно, адже нова підсвітка культової споруди і справді здивувала рівнян – вона стала патріотичною. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.


Наразі ця подія вже починає певною мірою обростати плітками, мовляв, це зробив один місцевий меценат, який хоче залишитись невідомим. Дехто в мережі навіть називає одне ім’я – Сергій. Насправді це - неповна інформація. 

Як стало відомо кореспонденту ERVE.UA з власних достовірних джерел, такий подарунок місту – це заслуга щонайменше двох десятків людей. Вони і справді вирішили просто зробити цю підсвітку, але умова успіху спільного подарунка стояла жорстко: на цьому ніхто не робить піару. У підсумку, як би сильно з журналістської точки зору не хотілось назвати особу натхненника, порушувати негласне прохання про нерозголошення ERVE.UA не буде. Максимум, що можна назвати, це лише ім’я - Олександр. Але справедливості заради варто вкотре наголосити: нова патріотична підсвітка – це заслуга двох десятків небайдужих рівнян, але аж ніяк не когось одного. 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: