Французькі студенти допомогли дитбудинкам Рівненщини

13 французьких студентів протягом тижня допомогли вихованцям 10 будинків-інтернатів на Рівненщині. Як інформує кореспондент ERVE.UA, іноземці витратили на благодійництво більше чотирьох тисяч євро.

Зокрема, представники студентської волонтерської організації «Human East» з Вищої школи економіки (м.Ліль) придбали для дітей шкільне приладдя, засоби гігієни, одяг та їжу.

Волонтери ніколи не надають допомогу у вигляді грошей. Вони спочатку відвідують заклад, дізнаються про потреби установи і тоді закуповують необхідне.

На Рівненщину вони завітали вперше завдяки партнерству з «Альянс Франсез Рівне». З 1 квітня і донині французькі благодійники, поділившись на 4 групи, об’їхали 10 будинків-інтернатів на території усієї області. Станом установ вони задоволені. Зокрема, сьогодні частина французької делегації поїхала у дитбудинок на Сарненщину.

Проте, трьом закладам потрібна більша допомога, аніж іноземці можуть надати. Тому французькі волонтери пообіцяли подумати над потребами цих установ.

Президент об’єднання Агата Лєзе розповідає, що «Human East» заснована у 1987 році. У організацію входить 20 французьких студентів.

Кошти на благодійництво вони отримують, наприклад, організовуючи ярмарку та продаючи там різноманітні сувеніри, зроблені власними руками. Також фінанси їм надсилають спонсори та люди, які підтримують Україну.

До 2008 року французи допомагали Білорусі, Україні та Росії. Після того вони вирішили спрямувати свої сили лише на підтримку нашої країни.

Додамо, що представники студентської волонтерської організації «Human East» обіцяють приїхати в Україну вже наступного року. Крім того, у Франції вони популяризують українську культуру, організовуючи різноманітні заходи.

Анастасія БОДНАРСЬКА

Фото із соцмереж
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: