Два проекти громадського бюджету затягує бюрократія

Проекти громадського бюджету, які цьогоріч не будуть реалізовані через бюрократичну тяганину, обіцяють втілити наступного року. Однак в тому разі, якщо депутати Рівнеради приймуть зміни до положення громадського бюджету. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.

Затягування торкається тих проектів, яким необхідне виділення земельної ділянки. Наприклад, ініціатив «Парк на Грабнику: створення кращих умов для відпочинку та дозвілля рівнян» та «Облаштування спортивного майданчика в парку біля Рівненського палацу дітей та молоді».


Нині відбувається процес об’єднання земельної ділянки парку, а це 2,87 га, і передача її на баланс Міському об’єднанню парків культури та відпочинку.


«Колись територію парку розділили на дві ділянки. На одній із них знаходять споруди, саме її хотіли продати на аукціоні. На інші ж частині парку крім дерев забудов немає. Однак, аби не було в майбутньому намірів щось там побудувати нині варто об’єднати ці ділянки в одну і передати на баланс комунальному підприємству, засновником якого є Рівненська міська рада. Після чого там можна буде реалізовувати проекти »,- каже юрист Юрій Дремлюга.

Коли буде винесено земельне питання на розгляд сесії Рівнеради поки не відомо.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: