Держпрограму молодіжного кредитування профінансували з бюджету Рівного

фото:kordon.in.ua

У минулому році на молодіжне кредитування з бюджету Рівного витратили 6,8 мільйона гривень. За ці кошти придбали близько десяти квартир. Такі дані озвучили під час засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради, інформує кореспондент ERVE.UA.

Як виявляється, отримати кредити під 3 % річних на придбання житла можуть усі рівняни віком до 35 років. Щоправда ця державна програма нині фінансується лише із міського бюджету. Відтак щороку закладається відповідна сума, яку може собі дозволити скарбничка міста. Втім подати заявку можуть усі, хто входить у вікову категорію.

Для цього бажаючі в першу чергу повинні стати на квартирний та молодіжний обліки у фонд Рівненського регіонального управління «Держмолоджитло». Перевагу в отриманні кредитування мають багатодітні сім`ї, науково-педагогічні працівники, АТОвці і ті особи, які перебувають на межі граничного віку (наприклад їм 34 роки).

Кредит можна брати, як під купівлю новобудов (здані в експлуатацію), так і вторинного житла (не старше 20 років). Об’єкт для купівлі ви маєте підібрати самі, після чого пишеться відповідна заява і у фонді «Держмолоджитло» роблять відповідні розрахунки по кредитуванню. Звісно ж ви маєте документально підтвердити ваші джерела прибутків для виплати наданого кредиту.

Мінімальний обов`язковий внесок - 1, 6%.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: