Активісти показали, яким не повинен бути мер (ФОТО)

У Рівному на майдані Незалежності громадський рух «Рівне без Хомка» встановив пам’ятник пустих обіцянок мера. За переконанням активістів, «Прозоре витрачання бюджетних коштів», «Звіт за свої статки», «Ремонт садочків та шкіл», «Реформа ЖЕКів», «Добудувати Золоту підкову», «Спортивні майданчики у кожному дворі», «Будівництво повноцінного притулку для собак» - це саме ті вислови, якими Володимир Хомко вводив в оману під час своєї каденції рівненську громаду.

«Ми збиралися і обговорювали ситуацію, яка склалася перед виборами. Всі політики обіцяють багато, а потім нічого не виконують. На прикладі міського голови, який керує містом найдовше, ми вирішили продемонструвати його пусті обіцянки. Таким людям місце на смітнику історії. Коли люди будуть обирати владу, то повинні проаналізувати не слова політиків, а дії», - розповів координатор громадського руху «Рівне без Хомка» Роман Мартин.Як інформує кореспондент ERVE.UA, активісти не відкидають того, що рух створили перед виборами. «Так, рух створений буквально на цьому тижні. Ми вже пікетували сесію Рівнеради і демонстрували депутатам, що вони натворили. Було вирішено, щоб подолати корупційні схеми, боротися не проти виконавців, а проти тих, хто їх очолює», - зазначив Р.Мартин.

«Інша сторона» міського голови Рівного Володимира Хомка стоятиме на головній площі міста доти, доки її не приберуть комунальники.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: