Відомий журналіст з «плюсів» зустрівся з рівненськими студентами (ФОТО)

Вчора, 8 вересня, у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем`янчука відбулася зустріч студентів-журналістів із директором інформаційного агентства «Новини України», засновником програми «Гроші» на телеканалі «1+1», ЦРУ на «24 каналі» Олегом Дейнекою. Прор це повідомляє кореспондент ERVE.UA з посиланням на прес-службу МЕГУ.

Досвідчений журналіст, директор інформаційного агентства «Новини України» під час спілкування зі студентами підняв теми перспектив сучасної журналістики в різноманітних форматах. Мати шану до професії та піклуватися про власне реноме – із таких закликів розпочалася зустріч.

Однією з ініціатив, яка спрямована на підтримання стандартів професійної діяльності – це введення Присяги для журналістів-випускників. Практик певний, що нею молоді спеціалісти засвідчуватимуть свою обізнаність із обов’язками «четвертої влади» та декларуватимуть власну готовність привносити тільки якісний актуальний продукт в інформаційне середовище.

Окремо налогошувалося на важливості перевірки інформації та джерела, з якого вона надійшла. Без аналізу підстав, які спонукали на розголошення фактів, не можна говорити про об’єктивність та збалансованість подачі даних.

Окремою темою для розмови стала перспектива працевлаштування в інформаційній галузі. Пан Олег заохочував усіх спробувати власні сили в онлайн-журналістики та почати власний блог. На його думку, це є чудовою можливістю для шліфування навичок і професійного старту. В кінці зустрічі студентам запропонували зайнятися пілотними випусками власних програм, знятих за допомогою мобільних телефонів. Найвдаліші цілком можуть потрапити в сітку мовлення місцевого телебачення та отримати повноцінний розвиток у якості журналістського контенту.  

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: