В НУВГП перентувал рідкісний метеорит, знайдений в Росії

В Національному університеті водного господарства та природокористування презентували метеорит, знайдений рівнянином у Росії. Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA з посиланням на ЧаРівне.

18 липня 2015 року на історичних землях України поблизу Суземки, яка тепер знаходиться в межах Брянщини нашим земляком, рівнянином, було знайдено метеорит.

Цілих дев`ять місяців провадилися дослідження в Академії наук РФ.

3 січня 2017 року метеорит, який і отримав назву Суземка отримав підтвердження та реєстрацію у Лондоні в Міжнародному Товаристві з метеоритів і планетарних досліджень.

Камінь вагою майже десять кілограмів належить до класу атакситів. Подібних з підгрупи sHH у світі віднайдено лише шість. Суземка за вагою на другому місці, а за вмістом золота - на першому. До речі, за однією із гіпотез золото на Землю було занесене через метеорити.

Власник небесної зірки, займаючись дослідженням Суземки, вивчив про метеорити усю наявну в бібліотеках літературу, матеріали в Інтернеті і сьогодні є провідним знавцем в Краї.

Суземку було занесено до Енциклопедії метеорита Росії. Більше того, мова йде не просто про метеорит, а залізний метеоритний дощ. 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: