У Рівному розкажуть, як створити Smart City

фото:Львівська політехніка

1 березня у Рівному відбудеться лекція на тему – «Smart City: розумне управління містом в інтересах громади». Спікер – Станіслав Гайдер (начальник відділу інформаційних технологій та аналізу Дрогобицької міської ради). Захід розпочнеться о 13:30 в Info Hub (вул. Словацького 3а).

Під час заходу учасники зможуть більше дізнатись про те, для чого нам потрібні «Розумні міста», про інструменти та ідеологію Smart City. На прикладі м. Дрогобич – про запровадження електронного урядування та електронної демократії. Що ж таке відкриті дані та як працюють електронні сервіси, як громада може брати участь в управлінні містом, а також про розумну систему міських проектів та застосування міжнародних стандартів сталого розвитку міст в Україні.

Як результат, учасники зможуть використати практичний досвід м. Дрогобич у запровадженні «Smart City» та стратегування сталого розвитку для власних ініціатив.

«Будь-який житель міста Дрогобич може завантажити додаток, створити карту проблем та додати її на сайт. Працює карта житлових проблем міста. Люди інформують, де є яка проблема, в якому будинку», – такі можливості за словами Станіслава Гайдера вже мають дрогобиччани.


Реєстрація за посиланням: ТУТ

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: