У Рівному презентували виставку «ЦЕРН у зображеннях» (ФОТО)

У четвер, 30 листопада, у конференц-залі Рівненського будинку вчених відкрито стендову виставку до річниці асоційованого членства України в Європейській організації з ядерних досліджень (ЦЕРН) «ЦЕРН у зображеннях». Про це інформує кореспондент ERVE.UA з посиланням на прес-службу Управління освіти Рівненської ОДА.

Ініціювала виставку Рівненська Мала академія наук учнівської молоді за активної підтримки Міністерства освіти і науки України та Національного центру «Мала академія наук України». Ідейним натхненником заходу та його модератором став директор позашкільного закладу – Олександр Анатолійович Андрєєв.

Відкриваючи виставку, він поділився своїми думками і враженнями від навчання у ЦЕРНі, окреслив для присутніх найближчі перспективи співпраці.

Було що сказати присутнім у залі Володимиру Андрійовичу Мащенку, науковцю, який за сприяння РМАНУМ та Національного центру також навчався у Європейській організації з ядерних досліджень.

Слова вдячності від себе і своїх вихованців за можливість відвідати ЦЕРН і підвищити фаховий рівень прозвучали з уст директорів кращих навчальних закладів Рівного – Олега Миколайовича Желюка (Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар») та Петра Івановича Куделі (Рівненський НВК «Колегіум»).

Варто наголосити, що у ЦЕРНі за сім років тісної та плідної співпраці із ЦЕРНом від Рівненської Малої академії наук учнівської молоді пройшли навчання наукові керівники О.А. Андрєєв, О.О. Лебедь, В.Я. Левшенюк та В.А. Мащенко. Навчалися тут і юні дослідники, учні шкіл Рівненщини, – Юрій Квасюк, Олександр Степанюк, Андрій Пилипчук та Олеся Пашко, тепер уже студенти закладів вищої освіти.

Цікавим був виступ і Йосипа Володимировича Джуня, доктора фізико-математичних наук, академіка, знаного далеко за межами України. 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: