У Рівному побільшає дитячих садочків

ілюстраційне фото:mykyivregion.com.ua

У Рівному планують відновити три дитячі садочки. Зокрема по вулицях Дубенська, Соборна та Є. Коновальця. Про інформує кореспондент ERVE.UA.

Для садочка на Дубенській вже зроблена проектно-кошторисна документація. На його відновлення потрібно 21 мільйон гривень. Це загальна сума для ремонту приміщення, закупівлі обладнання та встановлення дитячих майданчиків. Він буде розрахований на 340-360 місць. За словами мера Рівного Володимира Хомка, роботи по його відновленню розпочнуться вже цього року.

Окрім того, по вулиці Соборній хочуть відновити колишній садочок №16 «Вишенька». Там планують обладнати 6 груп для дітей. На цей проект вже виділені кошти та оголошений тендер. Відновлення цього ДНЗ коштуватиме місту більше 12 мільйонів гривень.

Садочок по вулиці Коновальця, 17 мають на меті почати відновлювати через рік. Там хочуть облаштувати 300-350 місць для дошкільнят.

Додамо, що в Рівному та області немає жодного приватного дитсадка. Для порівняння – в Одесі таких 64.

За словами міського Управління освіти Василя Харковця, задля того, аби відкрити приватний дитсадочок потрібно пройти спеціальну реєстрацію. Якщо ж і відкривають приватні дошкільні навчальні заклади, то реєструють цей вид діяльності як підприємницьку і надають додаткові освітні послуги.

Володимир Хомко зазначає, що місто повинне забезпечувати місцями у дитсадках тих дітей, які досягли дошкільного віку – 5 років. Для малечі, яка молодша, місць не вистачає, але це питання вирішують. Також мер каже, що згідно генеральних планів у новому мікрорайоні «Щасливий» та «Царському селі» передбачено будівництво дитсадка. Відтак, є надія, що там з’являться приватні дитсадки.

Анастасія БОДНАРСЬКА

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: