Стало відомо, які нововведення у ЗНО чекають на рівненських абітурієнтів

Директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк завітала на Рівненщину. Вона з обласними освітянами обговорювала новації зовнішнього незалежного оцінювання-2018 та їх впровадження. Про це інформує кореспондент ERVE.UA з посиланням на прес-службу управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Вперше зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури проходитимуть учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації. Таким учасникам результати тестування з цього предмета зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію повної загальної середньої освіти.

 

Варто також зазначити, що цьогоріч до тестів з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде введено аудіювання «розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них. Для цього на Рівненщині потрібно буде створити у пунктах відповідні умови, а це близько 100 аудиторій.

Нагадаємо, на Рівненщині нараховується 22 навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації. Загальна кількість студентів у 2017 році – понад 12 тисяч осіб. Минулоріч випускниками стали 4 тисячі молодших спеціалістів. 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: