Санепідеміологи шукали у дитячому садочку Рівного вірус «менінгіту»

Батьки через соцмережі скаржаться на те, що у рівненському дитячому садочку №50 нещодавно захворіла дитина на менінгіт. Однак, керівництво закладу, за їхніми словами, замовчує виявлення хвороби, яка передається повітряно-крапельним шляхом. Установу не закрили на карантин. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.

«Доброго дня. Прошу опублікувати анонімно. В садочку номер 50 «Яблунька» забрали дитину в судомах та температурою 42. Діагностували лікарі хворобу «менінгіт», яка передається повітряно-крапельним шляхом. Наразі дитина у важкому стані. Садочок як працював, так і працює. Інформацію працівники замовчують і запевняють, що все добре.

Нещодавно у Львові та Києві були летальні випадки. Проте садочки там закрили на карантин. Прошу вас опублікувати дану інформацію, щоб вберегти наших дітей. Ганьба тим хто намагається замовчувати та робити вигляд, що все добре. Мені не байдуже, бо туди ходить моя дитина і мені хочеться застерегти інших батьків від даної хвороби»,- йдеться у повідомленні групи «Типове Рівне».

Кореспондент ERVE.UA зателефонував у садочок №50. У розмові працівники садочка також заперечували факт захворювання.

Натомість начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів підтвердив цю інформацію. Однак каже, що це єдиний випадок і поки не відомо чи дитина заразилася саме у садочку.

«Випадок зафіксували у четвер. Нині дитина перебуває в інфекційному відділенні міської лікарні. Все добре. Сьогодні у садочку була санстанція, яка перевірила заклад. Результатів ще немає. Ймовірно, що дитина заразилася від батьків, адже більше ніхто не поступав із цим захворюванням. Стан дитини покращується»,- зауважив Іськів.

Дарина ГАПОНЮК 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: