Рівняни обиратимуть собі книги покрутнувши колесо фортуни

Сьогодні, 12 січня, стартує акція «Книга-сюрприз», яку організувала Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека. Потрібно лише крутнути колесо фортуни і за номером, який випав, отримати книгу. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.

На абонементі бібліотеки є спеціальний стелаж з книгами, чиї назви і автори приховані під обгортковим папером. При цьому обкладинки позначені спеціальними підказками і номерами від 1 до 20.

При бажанні гравець може не тільки прочитати вибрану навмання книгу, а й поділитися потім своїми враженнями: написати рецензію, зробити ілюстрацію, фотографію в образі персонажа, за що отримає шанс виграти подарунок.

Для участі в акції відбиралися найрізноманітніші книги: класичні та сучасні, захоплюючі і ті, над якими варто поміркувати. Тут видання, які користуються популярністю у читачів, і які, на думку бібліотекарів, не заслужено обділені увагою.

Акція буде діяти до кінця місяця або до закінчення книг-учасниць.

Призи отримають власники найоригінальніших робіт, останній день прийому яких - 1 лютого. Підведення підсумків відбудеться 6 лютого 2017 року.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: