Пробні тести ЗНО «влетять» учням в копійочку

Ілюстраційне фото: Львівська газета

З 10 по 31 січня триватиме реєстрація на пробне ЗНО – 2017.Учасники можуть бути учні 10-11 класів та випускники минулих років. Вартість одного тестування - 129 гривень. Для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування пробне ЗНО безкоштовне. Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA з посиланням на управління освіти і науки Рівненської ОДА.


Проведення пробного ЗНО із української мови та літератури відбуватиметься 1 квітня 2017 року. Тестування із історії України, математики, іноземної мови, географії, фізики, хімії, біології, російської мови здаватимуть 8 квітня.


Аби зареєструватися на пробне ЗНО, потрібно зайти на сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти (ЛРЦОЯО) на сторінку пробне ЗНО, заповнити реєстраційне форму, отримати логін та код доступу до інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО». Зайти в особистий кабінет та роздрукувати квитанцію про оплату, яку потрібно здійснити протягом п`яти робочих днів. Після 15 березня, зареєстрованим потрібно зайти в особистий кабінет та роздрукувати запрошення-перепустку, в якій вказано місце і час проведення пробного тестування.


Учасників, які першими зареєструються та здійснять проплату на пробне ЗНО очікує бонус-подарунок. Зокрема, це перевірка відкритої частини сертифікаційної роботи з української мови і літератури для перших 100 зареєстрованих, для 200 – з англійської мови, для 300 – з математики.
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: