Обрали кращих педагогів Рівненщини

Вчора, 23 лютого, на базі Зорянського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» Рівненської районної ради відбувся заключний етап обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2018». Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA з посиланням на прес-службу Рівненської ОДА.

Шістнадцять педагогів області виборювали звання переможців та лауреатів у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Фізика», «Німецька мова» та «Фізична культура».  

Четверо найсильніших педагогів у кожній із номінацій презентували уроки та навчальні проекти. У ході уроків конкурсанти продемонстрували фахову майстерність, проявили неабиякі здібності у процесі знайомства з новими учнями, шукаючи з ними спільну мову щодо вибору форм та методів співпраці на уроці.

Вони продемонстрували сучасні тенденції освітнього процесу, зокрема формування ключових компетентностей учнів.

Відтак, за підсумками перемогу у Конкурсі здобули:

У номінації «Українська мова та література» – Островська Катерина Миколаївна, вчитель Рівненської гуманітарної гімназії Рівненської міської ради.

В номінації «Фізика» – Сидорчик Катерина Михайлівна, вчитель Вараської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 1 Вараської міської ради.

В номінації «Німецька мова» – Ваколюк Людмила Юріївна, вчитель Рівненської гуманітарної гімназії Рівненської міської ради.

У номінації «Фізична культура» – Марковець Марія Василівна, вчитель Суховільського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: