Найбільше випускників хоче навчатися в РДГУ та «воднику»

Закінчився строк подачі заяв до вищих навчальних закладів на всі освітні рівні – молодший спеціаліст, бакалавр та магістр. Понад один мільйон заяв подано до українських ВНЗ. До Рівненських університетів – близько 23 тисяч. Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA з посиланням на прес-службу Управління освіти і науки Рівненської ОДА.

У Рівненський державний гуманітарний університет подано понад 10 тисяч заяв, у Національний університет водного господарства та природокористування - близько 9,5 тисяч заяв, в Національному університеті «Острозька академія» хочуть навчатися понад 3 тисячі абітурієнтів, а у ПВНЗ «МЕГУ імені академіка С. Дем’янчука» трохи менше - 2 тисячі вступників.

Серед найпопулярніших спеціальностей – психологія, дошкільна освіта, фізична культура, економічні спеціальності, архітектура, право, іноземна філологія та міжнародні відносини.

До вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації (коледжів, училищ) області подано близько 6 тисяч абітурієнтських заяв.

У Рівненський коледж НУБіП (колишній аграрний коледж) подали документи близько 700 випускників, у Рівненський державний базовий медичний коледж – понад 500, у Рівненський автотранспортний коледж НУВГП – понад 500, у Рівненський коледж економіки та бізнесу надійшло теж понад 500 заяв, Мирогощанський аграрний коледж – близько 500.

Серед найпопулярніших спеціальностей – правознавство, фармація, автомобільний транспорт, готельно-ресторанна справа, будівництво та інженерія.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: