Керівництво Рівненщини радилось з міністром

Керівництво Рівненщини провело нараду з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич. Як повідомляє кореспондент ERVE.UA, було обговорено, як вирішити проблемні питання в освіті у нашій області.

На Рівненщині найвищий відсоток народжуваності по всій Україні. Зокрема, у 2012 році показник сягнув 15,9% при середньому 11,4%. Це означає, що в найближчі роки у школах не вистачатиме місць та підручників. Нині для області потрібно 500 «Букварів».

Як пообіцяла міністр, аби забезпечити першокласників, книжки будуть збирати по всій Україні. Вона також закликала небайдужих віддати свій Буквар, щоб першачки мали змогу навчитись читати і писати.

Керівник Рівненщини Олексій Муляренко озвучив, що зараз виділяється багато грошей на те, аби закінчити довгобуди та побудувати нові школи і дитсадки. Адже ні для кого не секрет, що на Рівненщині до цього було багато «законсервованого» будівництва об`єктів освіти.

Гриневич додала, що нові освітні заклади будуть постійно будуватися через особливість регіону.


«Рівненщина є особливою, адже дітей тут багато і потрібно будувати школи та дошкільні навчальні заклади. Тому зараз роль органів самоврядування у забезпеченні умов навчання дуже зростає», - зауважує Лілія Гриневич.

Вікторія МАКСИМЧУК

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: