Французькі волонтери допомагають сиротинцям Рівненщини

фото:Чарівне

На Рівненщину завітали студенти-волонтери із французького міста Ліль. Учасники організації «Human`East» побували у кількох сиротинцях Рівненської області. Про це вони сьогодні розповіли під час зустрічі у Центрі комунікацій «МедіЯ». Як інформує кореспондент ERVE.UA, організація була створена у 1987 році. В першу чергу волонтери допомагають тим країнам, які постраждали в наслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Це вже другий візит французьких студентів на Рівненщину. Минулоріч вони відвідали кілька закладів області. Зазвичай волонтери не дають грошей потребуючим, а спочатку дізнаються що їм потрібно і тоді закуповують самі усе необхідне.

«Тиждень тому ми були у Харкові, де допомагали тим, хто постраждав від війни на Донбасі. А в понеділок прибули на Рівненщину. Вже побували у Костополі, Дубні, Клевані, Тучині і Олександрії. Хочу зауважити, що стан деяких інтернатів покращився в порівнянні з минулим роком. Це дуже тішить, але є ще над чим працювати. Допомога завжди потрібна і ми раді, що можемо чимось допомогти», - розповів президент французької асоціації «Human`East» Мартен Брюєль.

Студенти організації здобувають освіту у сфері економіки. У Франції вони проводять багато промоцій них заходів, які сприяють популяризації української культури. У Рівному волонтери пробудуть до п’ятниці.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: