Дирекція рівненської ЗОШ хотіла заборонити батькам заходити у школу...помилково

фото:Bobr.by

На будівлі Рівненської ЗОШ №18 з’явилося оголошення про обмеження доступу батьків до приміщення школи. Про це у себе на Facebook написав рівнянин Олександр Безощук.

З гідно опублікованої інформації «З 2 жовтня вхід у приміщення школи батькам учнів та стороннім особам буде заборонено».

Це оголошення викликало обурення у багатьох батьків. У телефонній розмові директор ЗОШ №18 Віктор Андрощук зазначив кореспонденту ERVE.UA, що виникла помилка і оголошення вже зняте.

«Оголошення зняте і вже ліквідоване. Немає такого оголошення більше, воно було вивішено помилково. Ми хотіли обмежити вхід коли багато батьків привозить дітей, але мабуть не так було в оголошені подано. Тому залишили так, як було»,- зауважив Андрощук.

За словами начальника міського управління освіти і науки Василя Харковця, батьки мають право заходити до школи.

«У школах є вахтери та чергові вчителі які слідкують за тим хто і коли заходить. Вони мають право запитати незнайомих їм людей про мету приходу. Однак заборонити заходити батькам у школу - ні. Всі мають право чекати у коридорі поки йде навчальний процес. Звісно не порушувати спокій поки йдуть уроки»,- зазначив Харковець.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: