Директор прийняв рішення тимчасово закрити ліцей

Директор Дубровицького НВК «Ліцей-школа» Володимир Кушнір прийняв рішення тимчасово закрити навчальний заклад на карантин з метою недопущення поширення захворюваності на грип і ГРВІ. Про це інформує ERVE.UA з посиланням на сайт polissya.org.

 

Станом на 20 грудня у Дубровицькому НВК були відсутніми 200 ліцеїстів, а це складає 37% від загальної кількості дітей. Згідно розпорядження голови Дубровицької районної адміністрації «Про запровадження заходів щодо попередження грипу та інших гострих респіраторних інфекцій в Дубровицькому районі, передбачених в епідемічний період», директор ліцею прийняв рішення призупинити навчання та внести зміни в режим роботи навчального закладу.

 

Керівник закладу прийняв рішення, яке було погоджено районним управлінням освіти. Декілька днів прослідковувалось велике невідвідування: 19 грудня – 170 дітей, 21 грудня – 200 дітей.
Цілком можливо, що така ситуація виникла після проведення на базі Дубровицького НВК районних олімпіад. «Паузу» в ліцеї взяли поки що до понеділка.

 

Варто зазначити, що на Дубровиччині наразі епідпороговий рівень досяг позначки у 93,7%.

 Віктор СУХОВІЙ

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: