Директор Мирогощанської школи може отримати 20 тисяч премії

З метою піднесення ролі та авторитету педагога в суспільстві, заохочення педагогічних працівників до творчої, результативної праці та підвищення престижності вчительської професії Верховна Рада України щорічно преміює 30 освітян країни. Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA з посиланням на прес-службу Управління освіти і науки РОДА.

У Рівненській області було подано 8 претендентів із різних міст, районів та ОТГ. Основна вимога – конкурсант має представляти систему загальної середньої освіти. Переможець отримає премію у розмірі 20 тисяч грн. 

Серед них:

Вознюк Сергій Мефодійович – вчитель трудового навчання Радивилівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» ім. П.Г.Стрижака;

Запухляк Валентина Артемівна – вчитель історії України та правознавства Сарненського районного ліцею «Лідер»;

Корінь Ірина Миколаївна – директор Томашгородської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3 Рокитнівського району;

Мазепа Любов Анатоліївна – педагог-організатор Срібненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради;

Паламарчук Юрій Степанович – вчитель інформатики Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;

Семенюк Тетяна Федорівна – вчитель географії Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №6 Здолбунівської районної ради;

Токар Вячеслав Сергійович – директор Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступені;

Чайка Марія Петрівна – вчитель математики Кузнецовської гімназії.

На засіданні комісії управління освіти і науки Рівненської ОДА було обрано одного претендента – Токара Вячеслава Сергійовича. Саме його і будуть рекомендувати на преміювання депутатам обласної ради.

Зауважимо, що за ініціативи директора, Мирогощанська школа виграла конкурс міжнародних донорських організацій на створення опорного закладу «Пілот 24». У результаті – отримала 25 тисяч доларів.

Згодом, із 24-х переможниць потрапила у трійку лідерів та отримала грант ще на 20 тисяч доларів. А в статусі опорної, виграла міні-грант на 40 тисяч гривень. Окрім того, учні та вчителі Мирогощанської ЗОШ – активні учасники та переможці різноманітних конкурсів, олімпіад, проектів, майстер-класів, семінарів, МАНу. 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: