Батьки рівненських школярів виступають проти «благодійних» поборів

фото: Львівський портал

У Рівному батьки вимагають покласти край «благодійним» поборам в навчальних закладах та ДНЗ міста. Відповідну петицію зареєстрував на сайті міської ради Олег Здрачук. Нині вже зібрано 51 голос із 300 необхідних. 

«Батьки школярів і вихованців дитячих садків змушені здавати «добровільні» внески у фонди розвитку групи, садочка, класу, школи. Необхідність таких внесків обгрунтовується відсутністю фінансування з боку держави (поточні ремонти, матеріально-технічне забезпечення) і несе «добровільно-примусовий» характер - методом вчинення психологічного тиску на батьків з боку працівників освітньої галузі.

На виконання статті 53 Конституції України, законів України від 23.05.1991 р. № 1060-XII «Про освіту», від 14.10.2014 р. № 1700-VII «Про запобігання корупції», від 05.07.2012 р. з метою недопущення протизаконних дій працівниками навчальних закладів. Пропоную: заборонити збір коштів та матеріальних цінностей з батьків, учнів та вихованців навчальних закладів та, ДНЗ м.Рівного»,- йдеться у тексті петиції.

Збір підписів триватиме до 7 грудня.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: