Зустріч із Зубко в ОДА відбулася «під замком»

Фото: ERVE.UA

Сьогодні у Рівному побував Віце-прем`єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. Презентував кілька нових автомобілів для рятувальників, встиг завітав ще й на засідання колегії Рівненської ОДА. Хоча із суттєвим запізненням. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.

Останній захід був запланований на 15:00, але розпочався ближче до 16-ї. Бо ж прозвітуватися про роботу ОДА не могли без самого керівника – Олексія Муляренка, який разом із Віце-прем`єр-міністром їздив просторами нашої області.

Втім очікування головних осіб було не таким довгим, як сама колегія РОДА. Цікаво й те, що присутніх «попросили» не покидати залу до завершення заходу. Мовляв, негоже виходити, коли у залі Віце-прем`єр-міністр.

Але й ніхто не посмів. В першу чергу керівники РДА області, які сиділи як «миші» після критики у їхню сторону.

«Я вам даю рік, щоб ви створили об`єднані територіальні громади. В іншому випадку - звільню», - звернувся Зубко до керівників РДА, які ще не створили ОТГ.

Не оминув Генадій Зубко і мера Рівного Володимира Хомка. Віце-прем`єр-міністр був здивований, що бюджет розвитку Рівного складає лише 16 мільйонів, в той час як у Житомирі 400 мільйонів. Тоді й «запросив» Хомка на окрему розмову.

Вікторія МАКСИМЧУК
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: