Зміни до бюджету потішили Хомка

фото: 5.ua

Сьогодні, 7 грудня, Верховна Рада України ухвалила зміни до Бюджетного кодексу України. Відтак з міських бюджетів «спишуть» утримання технічних коледжів. За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, бюджет міста таким чином зекономить щонайменше 65 мільйонів. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.

«Крім технікумів від нас забрали реверсні дотації та виплати по боргах за комуналку, а це значні кошти. Відтак, із 240 мільйонів ми «відбили» половину»,- сказав Хомко.

Зауважимо, що закон прийнято з урахуванням пропозицій комітету з питань бюджету, якими врегульовано найбільш дискусійні питання:
- виключено положення про передачу на місцеві положення пільг на оплату житлово -комунальних послуг та відновлено їх надання з державного бюджету за рахунок відповідної субсидії;
- виключено положення про зміну розміру вилучення коштів з місцевих бюджетів до державного, а реверсна дотація врахована в доопрацьованому проекті державного бюджету на діючій основі із застосуванням 50%, а не 80% вилучення, пише Прямий.
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: