Заступник голови адміністрації написав заяву на звільнення

фото зі сторінки Миколи Орлова у Facebook

Заступник голови Здолбунівської РДА Микола Орлов звільнився із посади. До такого кроку він змушений був удатись після прокурорської перевірки, яка виявила так званий «конфлікт інтересів». Він полягав у тому, що посадовець суміщав державну службу із громадською діяльністю,  представники ГО «Зеон», до якої відноситься Микола Орлов, нібито призначались на різні посади в районі. Принаймні, про це йдеться у матеріалі на здолбунівському порталі zdolbuniv.com, інформує ERVE.UA.


Сам Микола Орлов вирішив після закидів у конфлікті інтересів піти у відставку. Свій крок екс-чиновник прокоментував, його слова наводить портал Здолбунів.CITY

«Державна служба – це має бути відповідально, дорого і престижно. Сюди має бути черга найкращих претендентів з чіткою мотивацією і чесними кар’єрними планами для них. По всій вертикалі державної влади в країні. А не з купою вакансій, вмовлянням  піти на цю вакансію і зарплатою на рівні «не здохни сьогодні», потерпи до завтра. Найкращі мають рухатися по вертикалі догори, а не обиратися на кастингах красунь і без жодного дня роботи у райвідділку ставати заступниками міністра у 24 роки з 10 річним стажем. 

На фоні безграмотних губернаторів, які проходять конкурс за 6 хвилин, високооплачуваних експертів Світового Банку з числа родичів обласної влади та багатомільйонних оборудок тих, хто рекомендує, яким фірмам і що будувати, відчуваю себе не в одному човні з однодумцями, а в дірявому державному кориті (образно і не про всіх, і точно не про керівників-колег, яким дякую за можливість вкусити державного хліба і зрозуміти те, що зрозумів). Чим довше гребеш - тим більше душкУ можна набратися. Це не моє у такому вигляді, як зараз. По роботі все», - йдеться у тексті.

Щодо закидів в порушенні законодавства, то Микола Орлов пояснив, що при прийомі на роботу не вказав у автобіографії своє членство в громадській організації, що і стало причиною претензій зі сторони правоохоронців. Він щиро вважає, що закони не можуть суперечити Конституції України, яка всім громадянам країни дає можливість вільно обирати в т.ч і громадські об’єднання, а це і профспілки, і лікарняні каси, і благодійні фонди для реалізації своїх законних прав та інтересів як громадянина.

Але, оскільки держава вбачає в цьому порушення, то, як зазначив у ФБ Микола Орлов: «поки в цій Системі звивини на головах 24 річних заступників Міністра ціняться більше, ніж те, що всередині голови, поки безграмотні стають за 6 хвилин губернаторами, мільярдні декларації нормою, а громадська діяльність, гарантована Конституцією, прирівнюється до корупції, то для мене 28 червня ще довго не буде святом в цій країні»

Голова ж Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук зазначив, що йому сумно втрачати таку людину у команді.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: