В обласній раді працюють «таємні агенти»?

Особисті дані 64 обласних депутатів, зокрема електронні пошти, опинилися в представників ДНР. Днями від Асоціації спорту і культури екології та туризму «Аматор», яка знаходиться в місті Комсомольське, нині Кальмиуське, що на території терористичної організації ДНР, прийшов лист. Як повідомляє кореспондент ERVE.UA, в ньому депутатів попереджають про наслідки їхнього звернення до Верховної ради України, Кабміну та Держрибагентства України щодо запровадження обмежень на здійснення підводного полювання.

Цитуємо: «Хочемо вас попередити депутати обласної ради, що вашими руками ви намагаєтесь підірвати Конституційну основу нашої країни, адже якщо ви приймете це звернення ви зробите спробу повалу Конституційного ладу України та незаконного втручання в роботу Верховної ради та Кабінету Міністрів України з метою прийняття ними незаконного рішення».


Яким чином конституційна основа має відношення до підводного полювання не зрозуміло. Проте депутати вирішили звернутися до СБУ, аби ті з`ясували яким чином їхні особисті дані потрапили в терористичну організацію.


Додамо, що звернення до ВР таки розглянуть на найближчій сесії Рівнеради, яка відбудеться 23 грудня.


Вікторія МАКСИМЧУК 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: