У п’яти районах області обрали голів ОТГ

Стали відомі результати виборів, які відбулися в неділю у п’яти районах Рівненщени. Явка становила 54,5%. Підчас голосування у виборчих дільницях значних порушень не відбулося повідомив кореспонденту ERVE.UA координатор громадського спостереження за виборами Сергій Сабо.

За підсумками голосування, головами ОТГ стануть:  у Клеванській ОТГ (Рівненський район) – Дмитро Жовтянський, у Демидівській ОТГ (Демидівський район) – Віктор Іщук, у Тараканівській ОТГ (Дубенський район) – Наталя Сорочинська, у Немовицькій ОТГ (Сарненський район) – Віктор Сачин, у Ярославській ОТГ (Млинівський район) – Леонід Прудніков.

«Значних порушень не було.Хоча були спроби голосування без паспортау, кинути бюлетені без контрольного талону та інші не значні порушення»,- зауважив Сергій Сабо.

За повідомленням прес-служби поліції Рівненщини, охорону громадського порядку забезпечувало 88 правоохоронців та більш як півсотні членів громадських формувань. За їхньою інформацією, у Сарненському районі здійснювався підкуп виборців. За цим фактом здійснюється досудове розслідування за статтею 160 ККУ.

Дарина ГАПОНЮК

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: