Саакашвілі заявив, що Хомко поверне тисячі гектарів землі: «Я обіцяю»

Візиту в Рівне Міхеїла Саакашвілі не обійшовся без популістських обіцянок. Зокрема він зазначив, що мер міста Володимир Хомко поверне у власність держави всю свою приватизовану землю. Як повідомляє кореспондент ERVE.UA, таку заяву політик зробив після висловлювань невідомої, яка завітала на зустріч із політиком.

«У мера нашого більше тисячі гектарів землі приватизованої! Хай віддають свою землю АТОвцям!»,- заявила жінка.

В свою чергу Саакашвілі сказав, цитуємо: «А мер, який приватизував тисячу гектарів землі, він поверне цю землю державі, я вам обіцяю».

Зауважимо, що дійсно в мера Рівного Володимира Хомка у приватній власності є багато землі. Про що він написав у своїй електронній декларації.


Зокрема три земельні ділянки: 45300 кв.м (Жаврів, Гощанський район, право набуття – 2006 рік), 1844 кв.м (Підліски, Гощанський район, право набуття – 2008) та 2500 кв.м (Підліски, Гощанський район, право набуття – 2008). Окрім того, Хомко вказав у декларації земельну ділянку площею 1000 кв.м, яка перебувають у власності третьої особи - Сергія Бондарчука-Василюка (право набуття відповідно 2011 та 2012 рр.).

Нагадаємо, що Саакашвілі сьогодні побував у бурштинових районах Рівненщини, і ще завітав на територію незаконного будівництва, що на Пагорбі слави. Там перед його приїздом представники УНСО показово почали різати металеві каркаси.  

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: