Рівняни розкритикували розкішний молитовний сніданок

фото:ЧаРівне

Сьогодні у рівненському ресторані «Спорт» політики, чиновники, представники духовенства зібралися на «Молитовний сніданок». Загалом захід відвідало кілька десятків осіб. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.

Ця традиція практикується у багатьох країнах світу, зокрема у США. Там, такі заходи влаштовують задля благодійності. І щоб потрапити у список «обраних» потрібно заплатити, зібрані під час заходу гроші витрачають на добрі справи. У нас же багатьох рівнян цей захід радше роздратував, аніж потішив. І став ТОП-темою для місцевих ЗМІ.


(фото: ЧаРівне)

Багатьох рівнян у різних спільнотах соцмережі Facebook здивували розкішно накриті столи за якими молилися присутні. А ще, за чиї гроші влаштували банкет.

Організатором молитовного сніданку став очільник Рівненщини Олексій Муляренко. Який, до слова, часто обирає для проведення різноманітних свят саме ресторан «Спорт». Востаннє Муляренко відзначав там своє день народження. Кажуть, що з бюджету жодної гривні не витратили, все нібито дали меценати.

До слова, серед присутніх у залі були народні депутати від Рівненщини, ректори провідних університетів, керівництво міста, області, силових структур, очільників релігійних громад, а ще військових. А ще координатор Українського молитовного сніданку в США Михайло Жовнір. Молитву проголошував Архієпископ Рівненський та Острозький Іларіон.

(фото: ЧаРівне)

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: