Рівненська «Батьківщина» звернулася у прокуратуру через Бабата

Рівненська міська організація партії ВО «Батьківщина» нарешті зробила заяву щодо ситуації довкола їхнього соратника та депутата Рівненської міської ради Олександра Бабата. Як повідомляє кореспондент ERVE.UA, причиною цього стала смерть 35-річного чоловіка на будівництві, яке пов’язане із Бабатом та погрози рівненській журналістці Інні Білецькі.

«З одного боку, Олександр Бабат неодноразово обирався від свого мажоритарного округу з найвищим у Рівному результатом і користується довірою виборців, а з іншого – рівненські журналісти висловлюють на його адресу більш ніж серйозні підозри, які, у випадку їх підтвердження, повинні мати абсолютно рішучі наслідки.

Просимо правоохоронні органи з усією ретельністю підійти до даної ситуації і в максимально стислі терміни підтвердити чи дезавуювати підозри журналістів. Запевняємо, що наша партійна організація не допустить жодних проявів тиску чи погроз на адресу журналістів, працівників медіа та блоґерів.

При цьому, на скільки нам відомо, Олександр Бабат категорично заперечує свою провину, стверджує, що став об’єктом продуманої маніпуляції та боротьби за перерозподіл ринку. У будь-якому випадку, громадськість має право знати що відбувається»,- йдеться у зверненні голови Рівненської міської організації партії ВО «Батьківщина» Галини Кульчинської до прокуратури та ГУ НП.

Нагадаємо, що вчора рівненська журналістка Інна Білецька заявила, що Олександр Бабат погрожує її розправою та звинувачує у викраденні натільного хреста.

Читайте також по темі:

Чому поліції Рівного важко розслідувати резонансну загибель чоловіка

11-поверхівка на Київській, де загинув будівельник - незаконна
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: