Про рейтинг, недовіру людей і владу: в Рівне приїжджала Надія Савченко

Cьогодні, 29 липня, народний депутат України Надія Савченко в приміщенні медіа-центру ERVE.UA презентувала концепцію своєї однойменної політичної партії «Громадсько-політична платформа Надії Савченко». Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA.

Під час круглого столу «Зміна політичної системи України» вона разом з колегами озвучила та обґрунтувала мету і концепцію своєї нової політичної сили. Її мета полягає в зміні політичної системи формування та функціонування влади в Україні. А програма передбачає реалізацію нового суспільно-політичного устрою на соборну децентралізовану республіку, як систему об’єднаних адміністративних одиниць (громад).

Крім того, під час заходу нардеп не приховувала свого негативного ставлення до діючої в Україні влади. Вона назвала її гібридно-олігархічною, і такою, що за 25 років втратила всі основи демократизації. Також Савченко згадала і про недовіру до себе людей.

«Коли говорять, що в мене був рейтинг 90%, а зараз він впав, то це – неправда. 90% був рейтинг у символа. В символа може бути такий рейтинг. А у живої людини ніколи, особливо в політика. Політик для людей завжди буде поганий. Тому абсолютно іде справедливе і рівномірне падіння, як ви кажете, рейтингу в свідомості людей», - прокоментувала вона.

Нардеп зауважила, що вона відновить свій рейтинг.

«Всі ЗМІ виставляють мене політичною лялькою для відволікання уваги від інших політиків і їхніх чорних справ. Це я розумію. Але, знаєте, не думайте, що я така дурна і нехай політики теж не думають», - поділилася думкою Савченко.

Додамо, що сьогодні в рамках візиту на Рівненщину вона відвідала також Острог, Здолбунів та Рівне.

Усі фото - ERVE.UA

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: