Під головою Рівненської облради «захитався» стілець

Лише 17 депутатів із 61 присутнього на сьогоднішньому засіданні Рівненської облради підтримали звіт голови Миколи Драганчука. Голоси «за» віддали представники «Батьківщини» та «УКРОПу». Як інформує кореспондент ERVE.UA, така мала підтримка може призвести до висловлення недовіри голові, а згодом до його зняття.

Проте це може статися лише після того, як буде опублікований відповідний проект рішення. А для цього потрібно 20 днів. Ймовірно, що його розглянуть наприкінці грудня, коли відбудеться останнє сесійне засідання у цьому році.

Адже «батьківщинівець» Микола Драганчук може піти до суду, якщо регламент порушать. Серед основних пунктів звіту Драганчука, які не сподобалися депутатам, такі: довгий час не можуть обрати керівників комунальних закладів, а таких - 12 установ, чому досі не розподіленні функціональні обов’язки між заступниками голови облради, розподіл бюджетних коштів та неконтрольоване будівництво.

Зауважимо, що фактично керує облрадою перший заступник Драганчука – Олександр Корнійчук. Ймовірно саме він міг би зайняти місце свого «шефа». Проте нещодавно з’явилися чутки, що новим головою може стати депутат від Радикальної партії Олександр Ширяєв, який родом із Млинівського районі, але живе в Дніпрі. Проте, хто ж буде головою, стане відомо під кінець року.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: