Муляренко звільнив свого першого заступника через «порушення присяги»?

З’явилося розпорядження голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка про звільнення з посади першого заступника Юрія Приварського. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.

Нагадаємо, що місяць тому, 27 липня, Юрія Приварського було відсторонено від роботи. Через перевищення своїх повноважень. За словами Муляренка, заступник підписав документи, що стосувалися кадрових питань управління водного господарства Рівненщини. Саме тому Державне агентство водних ресурсів надіслало клопотання перевірити дії посадовця.

Вчора, 28 серпня, було офіційно опубліковано рішення щодо звільнення посадовця.

«ПриварськийЮ.Ю., будучи державним службовцем категорії «Б», якому присвоєно 4 ранг державного службовця, порушуючи свої обов’язки і обмеження, пов’язані з проходженням державної служби, завдає шкоду таким суспільним відносинам, які становлять зміст службової діяльності державного службовця, правопорядку у сфері державно-службових відносин та авторитету державної служби взагалі. Тобто, державний службовець при вчиненні дисциплінарного проступку, безпосередньо завдав шкоди службовій дисципліні та авторитету державного органу, в якому він працює, що в сукупності дає підстави стверджувати про унеможливлення подальшого виконання ним (Приварським Ю.Ю.) своїх обов’язків.

Зазначеними діями перший заступник голови облдержадміністрації допустив порушення Присяги державного службовця.

Звільнити Приварського Юрія Юрійовича з посади першого заступника голови облдержадміністрації за порушення Присяги державного службовця. У зв’язку із відсутністю Приварського Ю.Ю. на роботі вважати днем звільнення перший день його виходу на роботу»,- йдеться у рішенні.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: