«Міфічний протокол»: У Рівному думають, що робитимуть із колишньою станцією туристів

Заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська звернулася до обласної ради з проханням передати у комунальну власність міста колишню будівлю станції туристів, яка знаходиться по вулиці Симона Петлюри, 26. Проте на своїй сторінці у Facebook член постійної комісії з економічних питань та комунальної власності Рівненської обласної ради Юрій Шарманський зазначив, що на комісії депутати голосували за передачу цієї будівлі у власність міста. Натомість у протоколі зазначено про продаж. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.

Юрій Шарманський запевняє, що на засідання він не виїжджав, проте за протоколом він проголосував «за» продаж цього об`єкту.

«Я зателефонував декільком депутатам і окрім мене не виїжджав ще Михайло Кирилов, Василь Стецюк та Петро Мартинюк», - зазначив Шарманський.

Він також зауважив, що його колеги телефонували до голови комісії з економічних питань та комунальної власності Віталія Бойка і він розповів, що документ готували у комунальному відділі і принесли йому на підпис.

Натомість сам Віталій Бойко розповідає, що остаточне рішення ще не прийняли, і можливо цю будівлю й справді продадуть.

«27 березня було виїзне засідання. Ходили подивитися на стан будівлі. Там аварійне приміщення, уже все поржавіло. Його вже треба розвалити», - каже голова комісії.

Нині на сайті Рівненської обласної ради «висить» проект рішення про відчуження та продаж будівлі за цією адресою.

Крапку в цій історії поставлять або під час засідання комунальної комісії обласної ради, або під час сесії обласної ради. 

Вікторія МАКСИМЧУК

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: