Мер продав своєму водію автівку

Сьогодні, 5 травня відбулось чергове засідання у справі мера Рівного Володимира Хомка. На нього склали корупційний протокол. Сам Хомко заперечує документ та каже, що все брехня. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.

Покупцем транспортного засобу виявився водій Хомка – Віктор Царук. За його словами, він працює водієм у міськвиконкомі та возить мера уже дев`ять років.

«Четвертого січня Володимир Євгенович надав мені право користування автомобілем. А уже 17 березня я привіз гроші за автомобіль», - розповідає Віктор Царук.

Працівник Регіонального сервісного центру МВС у Рівненській області Руслан Семанчик каже, що в його присутності не здійснюється купівля-продаж автівки.

«Я лише реєструю транспортні засоби. Так було і того разу», - зауважив Руслан Семанчик.

Людмила Таргоній, також працівниця Регіонального сервісного центру МВС у Рівненській області, розповіла, що всі документи були внесені одразу.

«Документи має приносити особисто новий власник автомобіля», - зазначає Людмила Таргоній.

На сьогоднішнє засідання не прийшла Світлана Ільчук, якій доручили провести реалізацію транспортного засобу . ЇЇ суддя викликає повторно на засідання, яке відбудеться 17 травня о 10:00.

Нагадаємо, Володимира Хомка підозрюють у тому, що він не вчасно вніс зміни до декларації після продажу своєї автівки. За це правопорушення меру загрожує штраф від 100 до 200 неоподаткованих мінімумів.

За його словами, він продав позашляховик «Hundai Santa Fe» 2013 року за 30 тисяч доларів США.

Вікторія МАКСИМЧУК
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: