Фракція «Громадського контролю» в Рівнераді «розсипалася»

Під час сьогоднішньої сесії Рівнеради депутат Святослав Стельмащук заявив про вихід із депутатської фракції «Громадський контроль» і не бажання її очолювати. Замість нього керувати фракцією буде депутат Роман Яворський. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.

«Ще півроку тому голова партії «Громадський контроль» Роман Денисюк заявляв, що депутати почали «грати в особисту гру», тим самим, нехтуючи цінностями усієї команди, яка привела їх до перемоги. А також зазначалося про необхідність припинення діяльності фракції у Рівненській міській раді»,- написав у себе на Facebook Святослав Стельмащук.

Окрім Стельмащука, фракцію залишила і депутат Тетяна Чубай. А замісником голови призначили Любов Романюк.

Однак, не встигли обговорити це питання, як на офіційній сторінці у Facebook керівника партії «Громадський контроль» Романа Денисюка з’явилася інформація, що відсьогодні Любов Романюк не є керівником міської організації ВО «Громадський контроль» та членом партії. 

Нагадаємо, що у березні цього року члени фракції заявляли про свій розпуск. Тоді депутат Рівнеради від Радикальної партії Володимир Кудрін звинуватив своїх колег у продажності. Усе через дозвіл продати приватній особі земельний наділ по вулиці Київський,100. Цікаво, що за це рішення проголосували депутати Роман Яворський, Тетяна Чубай та Святослав Євтушенко. Хоч на засіданні фракції було погоджено, що «Громадський контроль» не буде підтримувати цей проект рішення. Але кілька депутатів змінили свою думку. Однак, окрім слів депутата Кудріна, підтверджень факту корупції немає. 

Втім після гучної заяви про розпуск, тоді Роман Яворський, Тетяна Чубай та Святослав Євтушенко проголосували «проти» і фракція продовжила існувати.

 

 

 

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: