Депутат облради стане заступником Муляренка

Ілюстраційне фото: фото із соцмереж

Конкурс на посаду заступника голови Рівненської облдержадміністрації Олексія Муляренка виграв депутат Рівненської облради від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» та начальник Департаменту соціального захисту населення Віталій Ундір. Як інформує кореспондент ERVE.UA, він зможе обійняти цю посаду після спецперевірки, яка триватиме місяць.

Тоді відповідний документ повинен буде підписати президент.

І лише після того він зможе приступити до нових обов’язків. Зауважимо, що новий заступник займатиметься напрямком соцзабезпечення та захисту. Нині ж цей фронт роботи виконує інший заступник голови РОДА Ігор Тимошенко. За словами радника голови ОДА Сергія Мініча, коли ж новий заступник стане на посаду, Тимошенко більше сил спрямує на реформу децентралізації.

Зазначимо, що у Муляренка на сьогодні є три заступники.

Нагадаємо, що на конкурс було заявлено три претенденти. Окрім Ундіра за крісло заступника «змагалися» помічник голови Рівненської облради Андрій Лендел та екс-депутат Дубровицької райради від БПП «Солідарність» Олесій Лясковець.

Віталій Ундір поки коментарів не надає, мотивуючи це тим, що дуже виснажений після конкурсного дня. Пообіцяв згодом все розповісти.

Анастасія БОДНАРСЬКА
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: