Благодійний конфуз на Рівненщині: чиї подарунки роздає влада? (ФОТО)

На Рівненщині трапився благодійний конфуз. Цей непопулярний термін якраз підходить до ситуації, що трапилась у місті Дубно, інформує кореспондент ERVE.UA. Там міський голова Василь Антонюк роздав дітям у садочках подарунки, за які просив дякувати нардепу-землячці Ірині Луценко. Але є одне але: на самих коробках вказано, що ці подарунки – це «Сумка самаритянина», а такі роздають тільки протестантські церкви з Америки та Європи.

Подарунки розійшлись Дубном перед Новим роком, вручав у деяких садках їх особисто мер Василь Антонюк. Ось як про цю новину йдеться на офіційному сайті міськради: «28-29 грудня 2016 року міський голова Василь Антонюк передав до усіх дитсадків м.Дубна подарунки для дошкільнят. Більше тисячі подарунків для міста передала народний депутат, наша землячка Ірина Луценко. У різнобарвних пакуночках - шкільне приладдя, іграшки, предмети особистої гігієни, яскраві шапочки, рукавички та багато чого іншого. Дітлахи щиро раділи несподіваним подарункам».

Батьки помітили цю логічну невідповідність до озвученого і до того, що написано на пакунках. У соцмережах відверто кепкували із таких дій посадовців і навіть критикували за те, що подарунки розраховані на дітей від 10 до 14 років, а вручили їх дошкільнятам.

Зазначимо, що презенти з емблемами «Samarstans Purse internansonal relief» (Сумка Самарянина, міжнародна допомога) в світі роздають протестантські церкви в рамках проекту «Рідзвяна дитина». Виникає питання: як тоді і чому усе це потрапило до звичайних дубенських дошкільнят, а не до бідних дітей.
Наразі журналісти чекають офіційних пояснень від українського представника проекту «Різдвяна Дитина «Сумки Самарянина». Тим часом прес-служба народної депутатки повідомляє, що до цього проекту долучилося Міністерство соцполітики України, а Ірина Луценко допомогла доставити ці подарунки, зокрема і в рідне для неї місто Дубно.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: