З держбюджету Рівненщині перепало 14 мільйонів гривень

Кабінет міністрів схвалив розпорядження про розподіл державної субвенції для Рівненщини. Кошти виділені на соціально-економічний розвиток області. Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA з посиланням на РБК-Україна.

Для Рівненської області з державної казни перепало 14 мільйонів гривень. Найбільше субвенції надійшло для Корецького району майже 2,5 мільйони гривень. З них 1 мільйон 400 тисяч гривень підуть на капітальний ремонт дороги Дерманка – Корець М-6.

Інші райони області отримали по мільйону і менше. Зокрема, для Млинівського, Здолбунівського, Радивилівського, Дубровицького, Гощанського та Рівненського районів на ремонти доріг, шкіл або інших приміщень виділили по одному мільйону гривень державної субвенції.

Для Дубенщини виділили 708 тисяч гривень, для Володимирецького району – 700 тисяч, а для Острожчини – 587 тисяч гривень. Демидівському районові надійшло 410 тисяч гривень субвенції. Дубенський місцевий бюджет поповнився на 600 тисяч гривень. Ці кошти спрямовані на ремонт перехрестя вулиці Семедубської з вулицею Мирогощанською, вулиця Сурмичі, вулиця Грушевського. Натомість Вараш отримає 507 тисяч гривень.

Для Зарічненського району виділили 1 мільйон 500 тисяч З цих коштів 500 тисяч виділять на будівництво стадіону в смт. Зарічне (друга черга). Ще 450 тисяч призначені на будівництво культурно-спортивного комплексу у селі Бродниця Зарічненського району.

Для Рокитнівщини з державної казни виділили 850 тисяч гривень. На ці гроші в районі проведуть капітальні ремонти садочків «Сонечко» та «Дзвіночок». На них виділили по 200 тисяч гривень, а на ДНЗ «Барвінок» - 450 тисяч.

Нагадаємо, що цього року на ремонт доріг у Рівненській області виділили півмільярда гривень.
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: