Яку зарплату платять в армії

В Україні продовжують агітувати за контрактну армію. Готові у ЗСУ платити й достойну, на їхній погляд, зарплатню. ERVE.UA розкаже, скільки нині на місяць коштує служити Україні зі зброєю в руках.

 

Наперед забігаючи: на контракт беруть із повноліття і аж до 60-ти років. Отож, нині найменше отримує контрактник-стрілець – це 7 тисяч гривень. На тисячу більше платять командиру відділення, 8,6 тисячі гривень – це оклад зам командира взводу. Командир взводу отримає 9,5 тисяч, командир роти – майже 11, а комбату визначений оклад у 12,5 тисяч.

 

Крім того, в рік, як усі нормальні люди, армійцям видається матеріальна допомога, 30-денна відпустка, безоплатне лікування у військових госпіталях і один раз на рік відпочинок на санаторно-курортних базах Міноборони. Ну і ще декларується житло, але всі прекрасно знають ситуацію із квадратними метрами. Їх дають – але дуже рідко.

 

Якщо ж хтось таки надумав спробувати себе в рядах ЗСУ, то усіх охочих чекають у Рівному в міськвійськкоматі на Грабнику,2. Також проконсультувати готові за номером 0679281123.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: