Вараські освітяни «напрацювали» порушень майже на 300 тисяч гривень

Інспектори Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради. Там виявили на 284 тисяч гривень втрат. Про це інформує кореспондент ERVE.UA з посиланням на прес-службу Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області.

Контролем було охоплено період з 1 січня 2014 по 31 березня 2017. Під час проведення контрольного заходу інспекторами зафіксовано факти завищення підрядниками обсягів виконаних робіт із капітального ремонту та
реконструкції закладів освіти управління, які призвели до втрат на 122 тисячі грн.

Зайво витрачено управлінням понад 17 тисяч гривень через порушення в оплаті праці. Управлінням освіти не повернуто до міського бюджету 86 тисяч гривень, які були утримані із заробітної плати працівників як неправомірно виплачені раніше.

Завдяки діям рівненських держфінінспекторіворів на час проведення ревізії усунуто порушень, що призвели до втрат, на 185 тияч гривень.

За порушення бюджетного законодавства вараським освітянам зупинено операції з бюджетними коштами. На чотирьох посадових осіб, які порушили законодавство у сфері закупівель, складено адмінпротоколи і надіслано на розгляд до місцевого суду.

За порушення у веденні бухгалтерського обліку 13 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Керівнику установи надіслано вимоги про усунення порушень, а матеріали ревізії передано до Управління захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: