В держбюджет повернуто кошти, які були надані рівнянам для субсидій

Станом на 1 липня поточного року ТОВ «Рівнегаз Збут» повернуло до державного бюджету майже 237 мільйонів гривень невикористаних рівнянами субсидій, які використовували природний газ для індивідуального опалення. Поміж тим, держбюджет боргує газопостачальній компанії понад 396 мільйонів гривень за нараховані споживачам блакитного палива Рівненської області субсидії. Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA з посиланням на прес-службу «Рівнегаз Збут».

«Рівнегаз Збут» повернуло до бюджету майже 237 мільйонів гривень невикористаних субсидій за спожитий клієнтами природний газ впродовж опалювального сезону 2016-2017 років. Розрахунок невикористаних сум субсидій проводиться за використання природного газу для індивідуального опалення у випадку, якщо на особовому рахунку одержувача субсидії станом на 1 травня нового неопалювального сезону обліковується переплата за послугу.

Таким чином, для близько 65 тисяч рівнян, які економно споживали газ, держава надала право на звернення із заявою до Управління соціального захисту та повернення коштів у межах вартості 100 кубометрів газу, тобто – не більше 695,79 грн.

«На жаль, за підсумками опалювального сезону маємо відзначити, що близько 17,6 тисяч субсидіантів не лише не змогли зекономити, а й накопичили борги за блакитне паливо. Для того, щоб для таких споживачів надалі газопостачання відбувалося в безперебійному режимі, вони зобов’язані у термін, вказаний у платіжці, погасити заборгованість», - зазначив директор ТОВ «Рівнегаз Збут» Леонід Кошельник.

Значна частина боржників - це ті клієнти, які уже мали непогашений борг до моменту призначення субсидій, а також ті, які використали палива більше, аніж покриває розмір наданої субсидії.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: