Стабільний, але без розвитку: бюджет Рівного на 2017-й

Бюджет Рівного у 2017-му буде стабільним, але без фінансів для розвитку. На цьому сьогодні у медіа-центрі ERVE.UA наголосив голова бюджетної комісії Рівнеради Олег Карпяк. За його словами, 200 мільйонів гривень, які могли б піти на розвиток міста будуть витрачені, зокрема, на оплату комунальних послуг закладів освіти та медустанов. Адже в наступному році місцеві бюджети не отримають на це субвенцій з держбюджету.

«Ми реально бачимо, що нам потрібно вкладати значні суми у модернізацію та утеплення шкіл, садочків. Адже ми найбільше грошей витрачаємо на їхнє обслуговування. Як би ми отримували на це кошти з держбюджету, то з місцевого бюджету могли б використовувати на розвиток Рівного. А так наступний рік буде стабільним, але без розвитку. Проте хочу зауважити, що бюджети попередніх років були аналогічними. Єдиний великий проект, який почнуть реалізовувати у 2017-му реконструкція стадіону «Авангард»»,- каже Карпяк.

За його словами, значну частку наповнення бюджету Рівне може втратити через можливе припинення роботи ПАТ «РівнеАзот».


«Підприємство наповнює наш бюджет приблизно на 30%. Це значна сума і якщо людей будуть звільняти ми це відчуємо на собі однозначно»,- додав він.

Детальніше читайте згодом на ERVE.UA.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: