Скільки сімей на Рівненщині потребують допомоги від держави

На таку річ, як субсидія, люди традиційно дивляться з двох сторін: або «держава допомагає і добре», або ж «держава субсидіями кидає «кістку», краще б зробила рівень достатку такий, щоб ми могли платити за послуги без допомоги». Втім, поки що маємо те, що маємо і субсидії стали в Україні таким собі мейнстрімом, інформує ERVE.UA.

З травня минулого року, наприклад, відбулись чергові зміни у порядку призначення субсидій і вони певним чином вплинули на ту категорію, яка претендує на отримання державної підтримки. До прикладу, змінились умови зарахування доходів до сукупного доходу при розрахунку субсидії. Для непрацюючих громадян тепер зараховується два прожиткових мінімуми на особу, а не один, як було раніше.

- Станом на 1 грудня 2016-го року отримують субсидію в нашій області 182,5 тисячі домогосподарств. Всього до програми житлових субсидій з початку спрощення процедури її отримання, - тобто з травня 2015-го року, - в нашій області отримувало субсидію понад 210 тисяч жителів області. І ми ще очікуємо звернення, тому що ще не всі, на жаль, чомусь звернулись. Тому хочу ще раз запросити людей до управління соцзахисту населення, де можна здати заяву на отримання субсидії, або надіслати поштою. Також є можливість подати її в електронному вигляді, але тут варто зазначити, що подача в електронному вигляді передбачає те, що все таки треба підійти в управління і підписати заяву, якщо немає цифрового електронного підпису, - розповіла начальник віділу соцвиплат Департаменту соцзахисту населення Рівненської ОДА Роза Слободенюк.

Віктор СУХОВІЙ
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: